NajNákup.sk - porovnanie cien tovarov. Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete
Využite dopravu ZDARMA do konca decembra 2017 pre objednávky od 15,- Eur a platbu vopred.

Doprava a dodacie podmienky

Doba dodania
 
Štandardné doby dodania sú uvedené nižšie pri jednotlivých prepravcoch. Tieto doby dodania zahŕňajú dobu od potvrdenia objednávky e-mailom až po dobu doručenia/oznámenia zásielky. Dodanie tovaru je uskutočňované len počas pracovných dní, o presnom dni expedície a dodania tovaru je kupujúci informovný e-mailom s možnosťou sledovania zásielky online. Predávajúci nezodpovedá za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú udaním nesprávnej adresy alebo mena kupujúceho. 
 
Doprava

Dodanie tovaru prepravcom:
Cena prepravy sa riadi podľa cenníka aktuálneho v deň objednávky. Pri dobierke žiadajte doklad o zaplatení od prepravcu.


1. Slovenská pošta 
  • doba dodania do 5 pracovných dní od objednávky (pri platbe dobierkou), alebo do 5 pracovných dní od prípísania platby na náš účet (pri platbe vopred), o pripísaní platby na náš účet vás informujeme e-mailom (zvyčajne je doba dodania 1-3 pracovné dni od odoslania zásielky)
  • po podaní zásielky Vám zašleme kód na sledovanie pohybu zásielky online (sledujte prosím stav zásielky počas prepravy, ak nie ste prítomný na adrese dodania. Ak Vás poštový doručovateľ nezastihne, nie vždy vypíše oznam o uložení zásielky na pošte a doručenie sa tým predlžuje. Zásielku má doručovateľ pri sebe ak je v stave "Zásielka prevzatá na doručenie")
  • zásielka Vám bude buď doručená priamo domov, alebo dostanete do poštovej schránky oznam o uložení zásielky na pošte
  • pri výbere platby dobierkou platíte poštovému doručovateľovi alebo na pošte v hotovosti
  • ak sa Vám na stránke Slovenskej pošty pri sledovaní zásielky nezobrazí žiadna informácia o stave zásielky, zadajte číslo zásielky ručne na stránke http://tandt.posta.sk/
platba vopred na účet - 2,20 Eur
platba vopred na účet, objednávka nad 30 Eur - ZDARMA
dobierka - 3,00 Eur


2. Zásielkovňa
  • štandardná doba dodania do 7 pracovných dní od objednávky (pri platbe dobierkou), alebo do 7 pracovných dní od prípísania platby na náš účet (pri platbe vopred), o pripísaní platby na náš účet vás informujeme e-mailom (zvyčajne je doba dodania 2-4 pracovné dni od odoslania zásielky)
  • po podaní zásielky Vám zašleme kód na sledovanie pohybu zásielky online
  • keď bude zásielka pripravená na Vami vybranej pobočke k prevzatiu, budete kontaktovaný prepravnou službou formou SMS a mailom, kde Vám bude zaslané jedinečné heslo potrebné k prevzatiu zásielky. POZOR, pri strate hesla, toto nie je možné znovu preposlať a zásielka bude vrátená odosielateľovi.
  • pri výbere úhrady dobierkou, zaplatíte pri prevzatí zásielky na odbernom mieste v hotovosti
osobný odber na výdajných miestach Z-Point
platba vopred na účet - 1,80 Eur
platba vopred na účet, objednávka nad 30 Eur - ZDARMA
dobierka - 2,60 EurPoškodenie zásielky pri preprave
Neúplnú alebo poškodenú zásielku prosím oznámte e-mailom na adresu doprava@saporia.sk. Ak je to možné, spíšte s prepravcom škodový protokol. Ak zistíte pri prevzatí viditeľné poškodenie balíčku, rozbalte ho PRI PREVZATÍ, priamo pred pracovníkom prepravnej služby, vhodné je poškodenie balíčku odfotiť. Tento úkon Vás nezbavuje možnosti vec reklamovať u predávajúceho, ale dáva predávajúcemu možnosť podať reklamáciu na prepravnú službu. Škodový protokol (a foto, ak je  k dispozícii) zašlite e-mailom, alebo poštou predávajúcemu. Dodatočné reklamácie neúplnosti alebo vonkajšieho poškodenia zásielky nezbavuje kupujúceho práva vec reklamovať, dávajú však predávajúcemu možnosť preukázať, že sa nejedná o rozpor s kúpnou zmluvou.
Cenník platný od 06.12.2017
 Naposledy navštívené
Zatiaľ ste nenavštívili žiaden článok / produkt.